Ale to był bal! 🎉 Sala Smerfików zamieniła się w Krainę Lodu 🩵
Kolorowe stroje, radosne tańce i mnóstwo uśmiechów sprawiły, że był to dzień pełen pozytywnych emocji ✨🥳🎭
Smerfy w Teatrze - wyjazd do Teatru Lalek "Pleciuga" na spektakl Piękna i Bestia.
Idzie jesień...przez las. Smerfy na grzybobraniu.
"Witamy jesień" - Smerfy i pyszne babeczki dyniowe.